29 Ekim 2011 Cumartesi

Kulaklıklarınız ne kadar lüks olabilir?

Molami bunun yanıtını oldukça güzel veriyor bence!

Tesadüfen az önce gördüğüm Molami adlı markanın kulaklıkları cidden lüks bir kulaklık nasıl olur onu tanımlıyor. Stockholm merkezli Molami firması dünya çapındaki lansmanını 19 Ekim'de Antwerp'te yapmış. Ama henüz tamamen launch edilmiş bile değil, Kasım ayında başlıyor asıl lansman, siz de ilk öğrenenlerden oldunuz, sitede hala geri sayım var.


Firma da zaten 2011'de kurulmuş, yepyeni bir marka var yani karşınızda.

Peki bu kulaklıkların özelliği ne mi? Tasarım açısından muhteşem bulmadım -evet bazıları çok güzel- ama asıl detay kullanılan malzemeler; siyah ve beyaz nappa derisi, stingray, ipek ve 18 karat altın plakalar ile beyaz ve sarı altın detaylar. Eh, tabii bu malzemeler ve üstüne minimalist dizaynın fiyatı £150 - £400 olunca şaşırmıyor insan. Yani en pahalı modelleri 1.000 TL'nin üzerinde. Evet, bence saçmalık bir kulaklığa bu kadar para vermek ama işte bu da Vertu telefonlarıyla aynı kategoriye düşen bir lüks.

En beğendiğim bu sanırım.


Bu da çok güzel duruyor, derinin yumuşaklığını fotoğrafa bakarken bile hissedebiliyorsunuz sanki.İnternet sitelerinden daha detaylı inceleyebilirsiniz www.molami.com/ (launch edildiğinde tabii, henüz üstte koyduğum ekran var)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder